Ví sponzor (T-mobile) o cenzuře v T-music? | fanklub Lucie Vondráčková

NEJBLIŽŠÍ AKCE

novinky

Ví sponzor (T-mobile) o cenzuře v T-music? - Podezření, které vycházelo z diskuse na stránkách Óčka se potvrdilo.

Ví sponzor (T-mobile) o cenzuře v T-music?

fanWeb L. V., 05. 11. 2008

Podezření, které vycházelo z diskuse na stránkách Óčka se potvrdilo.


Podezření, které vycházelo z diskuse na stránkách Óčka se potvrdilo. Za cenzurou Lucčiných klipů v T-music stojí programový ředitel rádia Evropa 2 Petr Vladyka.
Hitparáda T-music se hraje nejen na Óčku, ale i na Evropě 2. A protože má Petr Vladyka nejen na Evropě 2 dost silné postavení, může rozhodovat, jakou písničku na Evropu 2 nepustí a tím pádem ji nikdy neuvidí ani diváci T-music na Óčku.

Óčko se vyjádřilo, že by klip do hitparády rádi dali, ale že nyní závisí už jen na vyjádření z rádia Evropy 2. Jenže Petr Vladyka Tenkej led do T-music nepustí.

V jedné reakci na dotaz, proč neumožní nasadit Lucky Tenkej led do T-music prozradil, že to závisí opravdu jen na jeho rozhodnutí:

Dobrý den ještě jednou,
Dovedu si představit, že vám mé vysvětlení připadá nedostačující, protože debata na toto téma by zabrala klidně dny, ne - li dokonce měsíce (soudím tak podle toho, jak dlouho trvá, než si rádio "vychová" plně samostatného hudebního dramaturga), nicméně vaše nařčení z cenzury je absurdní.Vašim pocitům každopádně do určité míry rozumím. I když tomu nebudete věřit, mrzí mě, že vám nedovedu vyhovět.
Hezký den,
Petr Vladyka


Ve větě "než si rádio "vychová" plně samostatného hudebního dramaturga" přiznává své postavení na Evropě 2 - plně samostatný hudební dramaturg = PLNÁ MOC PŘI VÝBĚRU INTERPRETŮ A JEJICH PÍSNIČEK.

Nezdá se vám to nefér? Že Petr Vladyka nechá v T-music hrát písničky od ostatních českých popových zpěvaček (aktuálně: Tereza Kerndlová a Ewa Farná), ale klip od Lucky Vondráčkové zakáže? V tomto případě se jedná o dost viditělnou cenzuru.

Vždy Lucce (jediné z nejžádanějších pop-zpěvaček) zabraňuje prezentovat svoji práci na 2 silných médiích na Evropě 2 a v nejprestižnější české hitparádě T-music.
A to by se nemuselo líbit hlavnímu sponzorovi: T-mobile (info@t-mobile.cz)<< novější zpráva

starší zpráva >>

© 2003 - 2019 fanklub Lucie Vondráčkové www.luckav.cz | RSS