Lucka Vondráčková inkognito v Praze | fanklub Lucie Vondráčková

NEJBLIŽŠÍ AKCE

novinky

Lucka Vondráčková inkognito v Praze - Lucka zkouší v Praze choreografii na koncertní turné s Michalem Davidem

Lucka Vondráčková inkognito v Praze

Blesk.cz, 06.05.2013

Lucka zkouší v Praze choreografii na koncertní turné s Michalem Davidem


foto: Marek Pátek a Pavel Machan
 

Na zapřenou přiletěla do Prahy Lucie Vondráčková (33). Jen se synem Matyášem (1,5), její manžel a hokejista Tomáš Plekanec (30) zůstal v Kanadě, protože hraje play off za Montreal. To je také důvod, proč Lucka letos nebyla na TýTý a cenu za ni přebíral její bratr David Vondráček (29).
 

„Chtěla jsem být s Tomášem co nejdéle. Play off bude mít dost náročné a já budu pořád pryč,“ vysvětlila Lucka a dodala: „Ceny TýTý si ale obrovsky cením a děkuji fanouškům.“
 

A co dělá Lucka v Praze? Od včerejška je zavřená v tanečním studiu. Zkouší choreografii na koncertní turné s Michalem Davidem (52), které startuje už 29. května v Ostravě. Lucku s Michalem čeká deset koncertů, a tak Tomáše neuvidí celé dva měsíce. „Samozřejmě by mě potěšilo, kdyby dorazil alespoň na poslední koncert 26. června v pražské O2 areně, ale ať raději přiveze Stanley Cup! To má přednost,“ směje se Vondráčková. Lucka bude na koncertech nejen tancovat, ale hlavně zpívat. Michal David ji doprovodí na klavír a společně si zazpívají duet Byla to láska. O syna Matyáše je prý skvěle postaráno. Lucčini rodiče se už na vnouče dlouho těšili!
 

celý článek zde<< novější zpráva

starší zpráva >>

© 2003 - 2024 fanklub Lucie Vondráčkové www.luckav.cz | RSS