BYLA TO LÁSKA - klip který nenechává nikoho chladným | fanklub Lucie Vondráčková

NEJBLIŽŠÍ AKCE

novinky

BYLA TO LÁSKA - klip který nenechává nikoho chladným - vítězí v hitparádách, trhá rekordy na youtube.. a jak se líbí vám?

BYLA TO LÁSKA - klip který nenechává nikoho chladným

fanWeb L.V., 8.10.2011

vítězí v hitparádách, trhá rekordy na youtube.. a jak se líbí vám?


Duet Lucie Vondráčkové a Michala Davida BYLA TO LÁSKA si rychle získal sympatie posluchačů a těší se velké oblibě, což dokazuje i fakt, že za necelé tři týdny získal klip na youtube přes 100 000 přehrání. V hitparádě rádia KISS navíc obsadil již po několikáté 1.místo.

Pokud se k tomu zaměříme na komentáře uživatelů youtube najdeme zcela kontroverzní názory. Kromě pochvalných a nadšených ohlasů se do diskuze zapojili i lidé, pro které není pop zrovna šálek jejich kávy a každého napadne, že popovou píseň hned tak neocení. Přesto se o ní tito lidé zajímají a živě diskutují, což jen dokazuje, že jde skutečně o hit, neboť podobně na tom byly i jiné hity, které také nenechaly chladným nikoho :)

Pokud jsi z těch, kterým se písnička líbí, můžeš nyní Lucku i Michala Davida podpořit v anketě ČESKÝ SLAVÍK 2011.

info o písničce BYLA TO LÁSKA:
Po megahitu Dlouhá noc Heleny Vondráčkové, kterou napsal Michal David společně s Hankou Sorrosovou, přichází tato autorská dvojice s další povedenou a velice chytlavou peckou s názvem Byla to láska!

Tentokrát jde ale o duet a to navíc dvou nejoblíbenějších českých hlasů současnosti, držitelů zlatých zrcátek TýTý 2010 - Lucie Vondráčkové a samotného autora hudby Michala Davida. A povedlo se! Singl Byla to láska má správný rytmus i melodii a společně s vychytaným textem se snadno vryjí pod kůži a nepustí.

A aby fanoušci dostali opravdu vše, tak se Lucie s Michalem ještě společně pustili do videoklipu. Natáčelo se po celé Praze několik dní a nocí, zapojilo se přes 80 tanečníků a oba interpreti si vyzkoušeli jaké to je se prohánět v luxusním voze Rolls-Royce.

Pohodový, veselý, ale ne zaláskovaný. Že duet není o lásce dvou lidí, jak by se na první pohled mohlo zdát, již před časem upozornil i Michal David: "Není to o lásce nás dvou, tomu by těžko někdo uvěřil, že? Je to o tom, že nás spojuje moje láska k muzice a její k tanci.”<< novější zpráva

starší zpráva >>

© 2003 - 2020 fanklub Lucie Vondráčkové www.luckav.cz | RSS