Hit Tour 2013 v pražské O2 Aréně! | fanklub Lucie Vondráčková

NEJBLIŽŠÍ AKCE

novinky

Hit Tour 2013 v pražské O2 Aréně! - VSTUPENKY V PRODEJI!

Hit Tour 2013 v pražské O2 Aréně!

Sehy, o2arena.cz, 15.1.2013

VSTUPENKY V PRODEJI!


Hit Tour 2013 - Lucie Vondráčková a Michal David
PRAHA, ST 26. června 2013, 20:00 hod.

Plocha – stání: 550 Kč

1. patro sezení: 690 Kč

O2 patro - 4. podlaží: 450 Kč( v prodeji dle vývoje)

-----------------------
Vozíčkář (ZTP/P), průvodce: 450 Kč + 1 Kč

Lucka Vondráčková a Michal David koncet

Pohodový song Byla to láska z roku 2011 byl jen začátek spolupráce Lucky Vondráčkové a Michala Davida. Na konec června 2013 připravili společný megakoncert v O2 areně. Fanoušci budou mít šanci slyšet dva oblíbené české hlasy současnosti na jednom pódiu a určitě si takovou příležitost nenechají ujít.

„Ukázalo se, že to spojení funguje a už v době natáčení společné písničky a klipu jsme si slíbili, že když bude příležitost, tak do společného koncertu půjdeme. A povedlo se!,“ říká dnes Lucka. A Michal David jen dodává, že se na společné turné moc těší. „Bude to velká show a pořádně to rozbalíme,“ zve fanoušky.

Také on vzpomíná na společnou píseň Byla to láska, která podle něj není o lásce dvou lidí, jak by se na první pohled mohlo zdát. „Už tehdy jsem říkal, že není o lásce nás dvou, tomu by těžko někdo uvěřil, že? Je to o tom, že nás spojuje moje láska k muzice a Lucčina láska k tanci. Je to song pohodový, veselý, ale ne zamilovaný.“ říká jeden z nejposlouchanějších českých interpretů a vlastně tím prozrazuje, na co se návštěvníci můžou těšit. „Určitě fanouškům nabídneme velkou porci hitů, které dobře znají a zazpívají si je s námi a těšit se můžou také na taneční show,“ říká.

Zpěvačka, herečka a dabérka Lucie Vondráčková, která začínala z kraje 90. let jako moderátorka dětského pořadu Marmeláda, rozhodně nezahálí a stíhá spoustu aktivit. K chystanému albu, které má vyjít na začátku března v den Lucčiných narozenin, natočila taneční videoklip k pilotnímu singlu Co s tou touhou. Autorem hudby u většiny skladeb je její otec Jiří Vondráček. K jejím hitům patří písně Marmeláda, Kdy jindy než teď, Džíny, Manon, Mayday, Vítr, Boty proti lásce, Tenkej led, Kdo tě má rád a Kočičí. Účinkovala mimo jiné ve filmech Labyrint, Rodinka, Bathory, Kvaska či Snowboarďáci.

Zpěvák a skladatel Michal David proslul zejména v 80. letech, kdy se přidal ke skupině Kroky Františka Janečka. Ale nechybělo málo a nikdy by hity jako Nenapovídej, Non stop, Céčka, sbírá céčka, Discopříběh či Každý mi tě lásko závidí, nevznikly. Michal David, tehdy ještě pod vlastním jménem Vladimír Štancl, studoval pražskou hudební konzervatoř a chtěl se věnovat výhradně jazzové tvorbě. Známý je nejen kvůli svým hitům, ale i jako autor hudby k řadě filmů (převážně z 80. letech), Vítr v kapse, Láska z pasáže, Discopříběh 1 a 2 a rovněž díky muzikálové tvorbě (Kleopatra, Angelika, Kat Mydlář).

Vstupenky v cenách od 450,- Kč jsou v prodeji na terminálech SAZKA Sázková kancelář, a.s. od úterý 15. ledna v 1:15, od 8:00 je možná i jejich rezervace na www.sazkaticket.cz

 << novější zpráva

starší zpráva >>

© 2003 - 2019 fanklub Lucie Vondráčkové www.luckav.cz | RSS