NOVÝ KRÁSNÝ PLAKÁT pro prvních 1000 zájemců ZDARMA! | fanklub Lucie Vondráčková

NEJBLIŽŠÍ AKCE

novinky

NOVÝ KRÁSNÝ PLAKÁT pro prvních 1000 zájemců ZDARMA! - chceš také ZDARMA plakát KOUZELNÝ OBRAZ s Luckou? :-)

NOVÝ KRÁSNÝ PLAKÁT pro prvních 1000 zájemců ZDARMA!

fanWeb L. V., 17. 10. 2010

chceš také ZDARMA plakát KOUZELNÝ OBRAZ s Luckou? :-)


Máme pro vás překvápko :-) Nejen Lucka připravuje dárek.. i my jsme si pro vás něco přichystali ;-)

Konečně se nám podařilo připravit plakát, o kterém jsme snili skoro dva roky!

Je to luxusní obrovský plakát (formát A1) s nádhernou kolážovou fotkou od Alexe Hajdu www.alexhajdu.sk. Fotka pochází z kolekce Lucka v říši divů, která byla původně focena pro časopis LONGEVITY. Získat tuto fotku nám trvalo skoro 2 roky, ale nakonec se nám to podařilo! :-) Máme z toho velkou radost, snad z tohoto dárku budete mít radost i vy ;-)

JAK ZÍSKAT PLAKÁT "KOUZELNÝ OBRAZ"?
Máme připravených 1000 plakátů, proto kdo máte zájem, neváhejte si o plakát napsat co nejdříve.

Stačí nám poslat známky v hodnotě 30 Kč a budeme moc rádi, když přiložíš i nějakou známku navíc pro náš fanklub - využijeme je např. pro odeslání výher, které jinak posíláme výhercům na své náklady.. + nezapomeň přiložit papírek s žádostí o PLAKÁT "KOUZELNÝ OBRAZ" + taky tvoji adresu, ať víme, co a kam máme poslat :-)

adresa kam poslat žádost o plakát:
LUCKAV.cz
P.O.Box 41
100 00 PRAHA 10

MÁME JEŠTĚ PROSBU: ŽÁDOSTI O PLAKÁT NEPOSÍLEJTE DOPORUČENĚ.. Doporučené zásilky nemůžeme vyzvedávat tak snadno, jako klasické dopisy a proto doporučené zásilky budeme moci vyzvednout vždy až na konci týdne.

Kdo budete chtít mít jistotu, aby se vám plakát určitě nepomačkal, tak stačí, když si koupíte v papírnictví tubu o délce alespoň 70 cm a pošlete nám ji společně s žádostí o plakát a s poštovními známkami v takové hodnotě,abychom tubu mohli poslat nazpátek (50 Kč popř. 70 Kč pokud budete chtít plakát v tubě zaslat doporučeně).

Poděkování za pomoc s tímto plakátem patří: fotografovi Alexovi Hajdu (alexhajdu.sk), grafikovi Temüjinovi (temujin.cz), portálu FANonline.cz a vydavatelství Tommü records (www.tommu.cz)<< novější zpráva

starší zpráva >>

© 2003 - 2024 fanklub Lucie Vondráčkové www.luckav.cz | RSS