Záhada okolo T-music: Kdo zakazuje Lucky klipy? | fanklub Lucie Vondráčková

NEJBLIŽŠÍ AKCE

novinky

Záhada okolo T-music: Kdo zakazuje Lucky klipy? - Okolo hitparády T-music, kterou vysílá TV Óčko a rádio Evropa 2, se objevuje záhadná cenzura.

Záhada okolo T-music: Kdo zakazuje Lucky klipy?

fanWeb L. V., 02. 11. 2008

Okolo hitparády T-music, kterou vysílá TV Óčko a rádio Evropa 2, se objevuje záhadná cenzura.Okolo hitparády T-music, kterou vysílá TV Óčko a rádio Evropa 2, se objevuje záhadná cenzura (V diskusi na Óčku se jí říká "Petr Vladyka"). Dokáže to konečně už někdo rozluštit?

Hudební televize Óčko má problém přijmout do hitparády T-music jakýkoliv videoklip od Lucie Vondráčkové, která se stala 1.2.2008 nejlepší zpěvačkou díky divákům TV Óčko v anketě RGM. Poněkud zvláštní, že?

Na otázku, proč nebyl slíbený nový videoklip Tenkej led uveden v hitparádě T-music, Óčko odpovědělo:
"Óčko nový klip Tenkej led od Lucky běžne hraje, nominovali jsme ji v kategorii pop v cenach ocka a jsme i pro její nasazení do t-music chart. Tato hitparáda je ale propojena s t-music chart na Evropě 2 a čekáme jak se z rádia k Lucce postaví, cili je to zatim s otaznikem."

A pro připomenutí: Přibližně před 8mi měsíci, kdy nemohl být ze záhadného důvodu v T-music klip Boty proti lásce, přišel jednomu z fanoušků email se slibem přímo od šéfdramaturga Óčka:
Předmět: RE: T-music
Datum: 19.2.2008 11:51:37
Na schůzce t music chart jsme se dohodli, že jako novinku nasadíme nový klip LV (následující po Botách proti lásce). Prosím, sdělte svým kolegům z fan-klubu.
René Hnilička
šéfdramaturg


Dokáže někdo rozluštit, co se to děje? Kdo brání Óčku nasadit klip Tenkej led do své prestižní hitparády? Že by opravdu programový ředitel rádia Evropa 2 Petr Vladyka? Je to nejpravděpodobnější. T-music, podle pana Hniličky problém nemá. Óčko by taky Lucku rádo vidělo v T-music, jen Evropa 2 brzdí - na ni se čeká. A cenzura na Evropě 2 je znát i z vysílání Evropy 2, kde Lucky písnička nikdy nezazněla.

Na internetu jsme našli kontakt přímo na Petra Vladyku z Evropy 2: petrvl@evropa2.cz Tak se ho můžeme zeptat sami, proč Lucky písničky nikdy nebyly v T-music.

NA KOHO SE OBRACET S OTÁZKAMI OHLEDNĚ CENZURY V T-MUSIC?

Rádio Evropa 2
Petr Vladyka
email: petrvl@evropa2.cz

T-mobile (sponzor hitparády)
email: info@t-mobile.cz

TV Óčko
email: ocko@ocko.tv<< novější zpráva

starší zpráva >>

© 2003 - 2024 fanklub Lucie Vondráčkové www.luckav.cz | RSS