Soutěž o 50x USB flash disk - KAŽDÝ DEN 1 výherce! | fanklub Lucie Vondráčková

NEJBLIŽŠÍ AKCE

novinky

<font color=green>Soutěž o 50x USB flash disk - KAŽDÝ DEN 1 výherce!</font> - vyhraj hezký přenosný flash disk s kompasem

Soutěž o 50x USB flash disk - KAŽDÝ DEN 1 výherce!

fanWeb L. V., 06. 02. 2011

vyhraj hezký přenosný flash disk s kompasem
S námi se neztratíte a budete vždy připravení :) Společně s vydavatelstvím Tommü Records jsme připravili praktický fanklubácký dárek - USB FLASH DISK S KOMPASEM, logy Luckav.cz a Tommü records.

Žlutý USB flash disk s pevnou černou krytkou a s malým funkčním kompasem , můžete nosit stále u sebe např. na klíčích. USB flash disk se hodí nejen do školy pro přenášení úkolů v digitální podobě.. ale i těm, kteří v práci často používají počítač. Nebo se vám může hodit v případě, když chcete kamarádům ukázat fotky z prázdnin nebo dovolené - nemusíte nahrávat fotky na CDčko, stačí je nahrát jednoduše na USB disk :-)

A díky této soutěži můžete získat toto USBčko v dárkové krabičce s poutkem na pověšení. Po zapojení do počítače svítí modře okraj kolem kompasu. Kapacita USB flash disku je 1 GB

O 50 kusů těchto USB flash disků můžete soutěžit.. Hraje se každý den, kdy pokaždé vylosujeme 1 výherce.

Stačí každý den sledovat www.luckav.cz a odpovídat na soutěžní otázky nebo správně splnit soutěžní úkol pro daný den. Soutěžní otázka se bude každý den měnit, tak pokud nevyhrajete jeden den, můžete to hned další den zkusit znovu ;-)

o 50x USB FLASH DISK SE HRAJE V SEKCI SOUTĚŽE<< novější zpráva

starší zpráva >>

© 2003 - 2024 fanklub Lucie Vondráčkové www.luckav.cz | RSS