VIDEO: Lucka jak ji neznáte! Ve filmu Labyrint.. | fanklub Lucie Vondráčková

NEJBLIŽŠÍ AKCE

novinky

<font color=red>VIDEO:</font> Lucka jak ji neznáte! Ve filmu Labyrint.. - ukázka z filmu, kde Lucie odhaluje svou překvapivou tvář

VIDEO: Lucka jak ji neznáte! Ve filmu Labyrint..

labyrint-film.cz, 1.12.2011

ukázka z filmu, kde Lucie odhaluje svou překvapivou tvář


Hádka, křik, osočování, nadávky drcené mezi zuby a silná slova. Lucie Vondráčková se v thrilleru Labyrint, který má premiéru 12. ledna, představuje tak, jak ji diváci dosud neměli možnost vidět.

Pátrání po legendárních tajných chodbách, které od dob Rudolfa II. protínají podzemí pod starou Prahou, zavede skupinku čtyř lidí do pražských katakomb. V labyrintu chodeb se ale ztratí a zprvu romantické dobrodružství se změní v boj o život. Spolu s cestou pak všichni ztrácejí i nervy, na řadu přichází strach. Postava Lucie Vondráčkové a vyhrocené situace Labyrintu nabízejí divákům její zatím nepoznanou a velmi neobvyklou tvář.Spolu s ukázkami z filmu představuje thriller Labyrint i svůj vizuál. Plakát pro první část propagace pak nese slogan „Lucie Vondráčková, jak jste ji ještě neviděli“.

Napínavou atmosféru nemuseli tvůrci během natáčení nijak výrazně vytvářet. Namísto kulis se totiž více než dva týdny točilo v autentických podzemních katakombách a herci trávili celé dny pod zemským povrchem. Sama Lucie Vondráčková přiznává, že během extrémního natáčení vznikaly vypjaté momenty i v reálném životě.

“Naše role tam dole v podzemí často nebylo až tak úplně nutné hrát. Prostě se nám všechno dělo, řvali jsme na sebe a měli hysteráky,” vzpomíná z Kanady Lucie Vondráčková. “Fyzicky jsme byli všichni hodně vyčerpaní. Těžké krosny, boty a obličeje od bláta, nikde možnost se narovnat. Vím, že jsem tehdy v podzemí zhubla asi o 5kg,” pokračuje jedna z nejoblíbenějších českých zpěvaček posledních tří let.

Snímek si hraje s dávnou legendou o středověkých katakombách pod starou Prahou, se situací lidí ztracených v nekonečných podzemních chodbách i s mystickými prvky. Symbolicky působí také termín premiéry 12.01.2012.

Autorem i režisérem filmu je scenárista extrémně úspěšného Gymplu Tomáš Houška. Ve stěžejní herecké čtveřici Labyrintu doplňuje Lucii Vondráčkovou Jan Zadražil, Martin Zbrožek a exotická kráska z Kostariky Mary Coronado.<< novější zpráva

starší zpráva >>

© 2003 - 2024 fanklub Lucie Vondráčkové www.luckav.cz | RSS