CD Oheň - kde koupit? | fanklub Lucie Vondráčková

NEJBLIŽŠÍ AKCE

novinky

CD Oheň - kde koupit? - Jak a kde nejvýhodněji sehnat nové album Oheň?

CD Oheň - kde koupit?

fanweb L. V., 12.03.2013

Jak a kde nejvýhodněji sehnat nové album Oheň?


Lucky nejnovější cédéčko s názvem Oheň je už na světě od 8.3.2013. Byla možnost ho sehnat díky členství ve fanklubu od vydavatelství Brainzone za akční cenu 249 Kč i s bonusovými dárky (placka Oheň a Lucky nová podpiskarta), ale přinášíme info pro ty, kteří si CD nestihli v předprodeji objednat.

 

Už se nám ozvalo pár fanoušků, že si CD objednalo před několika týdny na Popron.cz a zatím jim CD nedorazilo a dokonce to vypadá, že dorazí až na konci března. Což je dlouhá doba. Máte právo objednávku u Popron.cz zrušit a pak si CD koupit buď v nějakém kameném obchodě nebo přes internet přímo u vydavatelství Brainzone, které CD Oheň vydává.

 

1) přes internet u www.brainzone.cz
CD Oheň za 299 Kč + poštovné
info: Brainzone je Lucčino nové vydavatelství, které dalo dohromady poslední hity i propracovné videoklipy jako Co s tou touhou, Vánoce bílý, Zombie,.. pomohli Lucce vydat kalendář pro rok 2013


2) v kamenných obchodech BONTONLANDu
CD Oheň aktuálně najdete v 18ti prodejnách Bontonlandu po celé ČR - v Praze, Brně, Mladé Boleslavi, Ústí nad Labem, Liberci, Chomutově, Hradci Králové, Pardubicích, Olomouci a v Ostravě.. Dostupnost CDčka v konkrétních městech najdete na www.bontonland.cz po najetí myši na "dostupnost na prodejnách"

 

 

KOUPIT CD OHEŇ<< novější zpráva

starší zpráva >>

© 2003 - 2024 fanklub Lucie Vondráčkové www.luckav.cz | RSS