Vondráčková s Davidem bourali O2 arénu | fanklub Lucie Vondráčková

NEJBLIŽŠÍ AKCE

novinky

Vondráčková s Davidem bourali O2 arénu - naplněná O2 arena až po střechu

Vondráčková s Davidem bourali O2 arénu

Petr Mráček, Novinky.cz

naplněná O2 arena až po střechu


Pražská O2 aréna byla naplněná až po střechu, tak jak jsme zvyklí u zahraničních koncertů, nebo když vystoupí například Karel Gott.

 

 

Lucka Vondráčková si splnila sen, který ji může závidět kdejaká hvězda a to, že vystoupila před zaplněnou O2 arénou v rámci posledního koncertu turné, které jezdila s Michalem Davidem a který vyprodat podobné haly umí.

 

Lidé skandovali hned od prvních tónu úvodní písničky a nepřestali až do úplného závěru. Víc než dvě hodiny popové hudby a nadšených diváků. Oba interpreti vsadili na své největší hity. Taneční čísla Lucky střídaly pomalejší hity, ale i ty diskotékové Michala Davida, které Lucka doplnila pomalejšími melodiemi, ve kterých potvrdila, že zpívat umí.

 

Lucce se turné s Michalem Davidem jistě vyplatilo. Producenti si mohou mnout ruce, sázka na jistotu vyšla, všude, kde byla zastávka, bylo vyprodáno. Rýsuje se možná další duet s Michalem Davidem, dokonce i role pro Lucku v připravovaném filmu Diskopříběh 3. Ta jak je známo se cítí více herečkou, než zpěvačkou, tedy aspoň to tvrdí sama Lucie.

 

Mezi koncerty stihla Lucka natáčet v pokračování komedie Zdeňka Trošky Babovřesky 2, které budou mít premiéru v únoru příštího roku. Lucku čeká i pár dabingů, které má moc ráda. Michal David před turné vydal svoji autobiografii Největší z nálezů a ztrát, kterou podepisoval 25. června v Luxoru a čeká jej dokončení muzikálu Mata Hari, který se má hrát od září tohoto roku.

 

Je vidět, že ani jeden si tedy po náročném turné neodpočine, ale bude připravovat další projekty pro své fanoušky.

 << novější zpráva

starší zpráva >>

© 2003 - 2024 fanklub Lucie Vondráčkové www.luckav.cz | RSS