Vondráčková a David úspěšně zakončili turné | fanklub Lucie Vondráčková

NEJBLIŽŠÍ AKCE

novinky

Vondráčková a David úspěšně zakončili turné - recenze od fanynky

Vondráčková a David úspěšně zakončili turné

Blanka Fay, 02.07.2013

recenze od fanynky


Lucie Vondráčková s Michalem Davidem svými koncerty fanoušky nadchli, kritiky už tolik ne. Deset měst, tisíce diváků a na závěr O2 Aréna napěchovaná 13 tisíci diváků a někomu to stejně pořád nestačí. Nevím proč, mají někteří lidé pořád u nás představu, že umělec by měl se svojí kariérou v určitou dobu praštit a zkusit něco jiného.
 

Třeba Michal David, v 80. letech ho baštili skoro všichni, ale dnes, kdy pořád vyprodává jednu halu za druhou po něm lidé v diskusi plivají. Ano, pořád zpívá Céčka, Pijeme kolu a Mášu, písničky, které bych si v životě rozhodně nepustila. Zpívá však i Pár přátel stačí mít, Největší z nálezů a ztrát apod.
 

Michal David muziku dělat umí. Ukazuje to v muzikálech( Kleopatra ) , v prodejnosti svých desek i šňůrami, které jezdí nepřetržitě. Bohužel v sólové kariéře nedokázal opustit zvuk osmdesátých let a složit něco modernějšího. Byla to láska s Lucií Vondráčkovou se stala hitem, ale k současnému trendy popu má tahle píseň na míle daleko. Stejně klobouk ale dolů před jeho prací.
 

Hudba je zároveň i byznys a cílem je svojí práci prodat. A Michal David tu svou prodává. Možná jeho současné popové písně znějí sice „osmdesátkově“, ale proč to měnit, když jeho fanoušci změnu ani nechtějí.
 

Lucie Vondráčková je v popularitě na špici. Bohužel jako zpěvačka hodně lidí ještě nedokázala přesvědčit. Možná to není ani potřeba, protože ani po vyprodaném turné se prostě všem nezavděčí.
 

Fakta však jsou jasná. Lucie Vondráčkové své první turné zvládla. Poradila si s trémou, množstvím diváků a dokázala sladit svůj repertoár s Davidovým. Zazněly všechny její hity, které znají fanoušci hlavně z videoklipů. Takže Lucie zpívala, tancovala a za ní běžely její klipy. Při folkových písních už byla jistější. Nemusela kloubit tanec se zpěvem, mohla se v klidu soustředit jen na zpěv.
 

Ale já bych si stejně představovala Lucii Vondráčkovou na podiu samu. Bez tanečníků, doprovodných hlasů a halfplaybacku.
 

Pak by možná sobě i ostatním dokázala, že je to opravdu paní zpěvačka.
 

A na to všechno, má Lucie Vondráčková s rozjetou kariérou pořád čas.
 

Tedy pokud bude chtít..


Blanka Fay
 

Celý článek zde

 << novější zpráva

starší zpráva >>

© 2003 - 2024 fanklub Lucie Vondráčkové www.luckav.cz | RSS