Vánoční sraz fanoušků | fanklub Lucie Vondráčková

NEJBLIŽŠÍ AKCE

novinky

Vánoční sraz fanoušků -

Vánoční sraz fanoušků

fanWeb L. V., 18. 12. 2006 více informací


Sobota byla pro nás dnem "D", protože jsme ho prožili s Luckou :-)

V malém pražském divadle se nás včetně pořadatelů sešlo zhruba šedesát lidí, čímž se zaplnila kapacita malého, přesto velice útulného divadélka (Malé Nosticovo divadlo). Kromě několika fanoušků, kteří dorazili až ze Slovenska, se v sále objevil také jeden německý fanda, což Lucku muselo hodně potěšit. Program byl velice bohatý, až nám nestačily ani 2 hodiny :-). Hned v úvodu Lucka zazpívala a zatančila společně se svými tanečníky na svou pecku Vítr a poté všechny přítomné mile pozdravila: "Jsem moc ráda, že tu mohu být."

Tanečníci ze skupiny IF zmizeli za oponu a Lucka od té chvíle patřila jen nám :-) Během první soutěže "Jak Lucka odpoví", si každý fanoušek mohl otestovat, v jaké míře Lucku zná a zároveň náš moderátor Jirka při podávání otázek Lucce dokázal z Lucky dostat další zajímavé příhody a zážitky.

Hezky jsme se zasmáli při soutěži "Kufr", kde nakonec soutěžícím radili snad všichni, dokonce i Lucka! :-) Po "Kufru" jsme se seznámili s historií a vývojem fanWebu L. V.

Po pěkné prezentaci se v divadle úplně setmělo a začly znít tóny "Nech mě jít". A jeviště patřilo opět Lucce a tanečníkům. Publikum úžasně Lucku podporovalo potleskem do rytmu. Lucka jen zářila :-) Asi tušila, že jí čeká pořádný aplaus :-)

Na řadu přišlo KARAOKE! Ti, co se přihlásili a zazpívali, určitě nelitují :-) Nejen, že v divadle byla podpora ze strany publika! Ale přidala se i Lucka! S každým soutěžícím si alespoň na chvilku zazpívala "duet" :-) Soutěžící si vybrali: hit Vítr, Strach, zazněla i Láska na 100 let a pohádková písnička Bránou zázraků. Soutěžící si odnesli domů DVD Kliperang, nebo kalendáře na rok 2007.

Na konci setkání došlo na autogramiádu, předávání dárků a focení :-) Každý fanoušek se mohl nechat vyfotit od našeho prima fanWeb fotografa Pepína (www.fotohrabak.com).

Setkání bylo fakt povedený! Lucce jsme moc vděční, že přijala pozvání, vzdala se Excaliburu i Tajemství a ještě k tomu s námi byla o hodinu déle (kvůli nám pak utíkala, aby stihla schůzku!)

Velké díky patří VŠEM, co nám pomáhali! Díky za divadlo, za osvětlení, za natáčení, za obsluhu počítače, za focení za organizační věci,.. prostě za všechno! A díky publiku, které pomáhalo soutěžícím a moc hezky reagovalo na celý program setkání! :-) ... Moc rádi půjdeme opět do organizování něčeho podobného :-)<< novější zpráva

starší zpráva >>

© 2003 - 2024 fanklub Lucie Vondráčkové www.luckav.cz | RSS