Hacker se naboural Lucce do počítače | fanklub Lucie Vondráčková

NEJBLIŽŠÍ AKCE

novinky

Hacker se naboural Lucce do počítače - dnešní Blesk

Hacker se naboural Lucce do počítače

Blesk.cz, 17.12.2011

dnešní Blesk


Lucie Plekancová Vondráčková (31) je hrozně rozzlobená. Někdo zpěvačce, které je soukromí nade vše, ukradl fotky jejího malého syna Matyáše a chce s nimi obchodovat. „Hacker se mi naboural do počítače, kde jsem měla fotky uložené. Navíc změnil mé heslo,“ řekla naštvaná Vondráčková.

Místo toho, aby si Lucie Plekancová Vondráčková prožívala klidné chvíle svého mateřství, musí řešit nečekané problémy. Někdo ukradl fotky jejího čtrnáctidenního Matyáše a nabídl je Blesku ke koupi. „Nechápu, jak si to může někdo dovolit,“ rozhořčila se zpěvačka. Ani ona, ani její manžel, hokejista Tomáš Plekanec (29), nedovolí, aby někdo obchodoval s jejich synem.
Soukromé snímky malého černovlasého Matyáška vznikly před týdnem, když kanadská fotografka Vera Varley navštívila zpěvačku doma. „Zřejmě se mi do počítače někdo naboural. Byly to snímky určené jen pro nás,“ řekla smutně Lucie.

Bude se soudit
Zpěvačka je pověstná tím, že je pro ni její rodinný život svatý a nikomu nehodlá otevírat dveře do svého soukromí. Po porodu váhala i s tím, zda prozradit jméno syna. A teď mohou jeho fotky zaplavit internet. Neznámý hacker nabídl šest snímků čerstvé maminky a jejího potomka redakci Blesku. Ten si ale jejich původ ověřil, a když zjistil, že jde o kradené snímky, rozhodl se je samozřejmě nezveřejnit.

To okamžitě ocenila nejen samotná zpěvačka, ale taky světoznámá kanadská fotografka. „Snímky vznikly čistě jen pro soukromé účely manželů Plekancových,“ vyjádřila se Vera. „Jejich otištění či jakékoliv jiné užití je bez našeho souhlasu trestné,“ dodala fotografka. Stejný názor má i Matyášův dědeček. „Jde o majetek Very Varley. Bez jejího souhlasu nelze fotky zveřejnit, protože by šlo o krádež,“ míní Jiří Vondráček.

Zpěvačka tak má hned první týdny mateřství pokažené odpornou zlodějnou, která jí vyrazila dech. A to měla Vondráčková ještě nedávno pocit, že v Kanadě nikoho nezajímá, že je tam schovaná před světem. A hned má takový problém. Jakmile se Lucie Vondráčková dozvěděla, že její fotky unikly na veřejnost, spojila se se svým právním zástupcem. Chce, aby byla krádež fotografií potrestaná podle zákona.

Vyjádření Lucie Pekancové Vondráčkové
„Děkuji Blesku za upozornění a následné neotištění nám velmi cenných a osobních fotografií. Jejich zloděj si snad příště i díky vaší redakci uvědomí, že ještě existuje převaha slušného chování nad hamižností a nehoráznou virtuální krádeží,“ vzkázala zpěvačka.<< novější zpráva

starší zpráva >>

© 2003 - 2024 fanklub Lucie Vondráčkové www.luckav.cz | RSS