Den, kdy se plnily sny.. | fanklub Lucie Vondráčková

NEJBLIŽŠÍ AKCE

novinky

Den, kdy se plnily sny.. -

Den, kdy se plnily sny..

fanWeb L. V., 26. 08. 2008

Velké setkání fanoušků s Luckou máme za sebou a tak bychom teď rádi poděkovali těm, co nám pomohli celou akci připravit a hlavně zrealizovat.
Díky novým možnostem jsme měli příležitost uspořádat něco tak vyjímečného, o čem se nám do té doby mohlo jen zdát.

Na přípravě této akce jsme strávili přes dva měsíce. Po večerech a nocích makali na tom, aby se Vám tam líbilo a odnesli jste si spoustu zážitků.
Máme díky tomu plno zkušeností a moc rádi jsme poznali při přípravě srazu, nové fanwebáky :-) Ukázalo se, že kolem sebe máme team schopných lidí, na které se můžem spolehnout.

Ne všem je asi jasné, jak fanWeb L.V. funguje a jak vznikl. Nejsme dílem žádné agentury, nemáme žádne stanovy, nikdo nás neřídí, ani neplatí. Jsme jen parta mladých lidí, která po práci ve svém volném čase připravuje tyto stránky a vše kolem nich. To kde jsme teď, rozhodně nevzniklo ze dne na den, je za tím několik let poctivě odvedené práce, díky které jsme získali zkušenosti a poznali lidi, kteří jsou ochotni se na tom všem podílet s námi. Mohli jsme tak uspořádát třeba právě takový sraz. Je to něco o čem jsme dlouho a dlouho snili a jsme rádi, že jsme takovou možnost dostali.

Následující video vám snad alespoň ve zkratce ukáže, jak fanWeb L.V. vznikal:
Sobota 23.8.2008 se rozhodně zapíše výrazně do historie fanWebu, poněvadž to bylo opravdu pro nás a všechny fanoušky něco vyjímečného. Děkujeme tedy Lucce, která odmítla televizní vystoupení na Zlaté hokejce, kde původně měla premiérově představit společně s Jirkou Kornem ukázku z očekávaného muzikálu Touha. A tuhle prestižní věc odmítla JEN KVŮLI NÁM :-) Takže, Lucko, moooc ti děkujeme, že jsi přišla :-) a s námi prožila, pro nás nezapomenutelnou sobotu! :-)

Děkujeme i Aleně, Lence a všem ostatním z Abatonu (www.prostorabaton.cz) za super atmosféru, za podporu a za to, že nám se vším vyšli vstříc.

VELKÝ DÍK také patří našim fanwebákům, kteří nám pomáhali s přípravou celé akce, s výzdobou klubu ABATON, s výrobou záložek, rozvrhů, velkých plakátů a během akce se starali o to, aby bylo o zábavu postáráno (posílání tapet, rozdávání podpiskaret, plakátů, prodej CD..). Prostě díky za všechno! Je fajn vědět, že známe partu lidí, co se rádi baví a rádi přináší radost dalším.. a klidně dva dny stráví vyčerpávající přípravou bez jakéhokoliv honoráře ;-)

ps: díky i Natálce, Janě, Radkovi a Jirkovi (tanečníkům z IFu) za skvělé kreace (www.if-dancegroup.cz)

Nejen nám se v tento den splnil sen, ale díky velké soutěži v karaoke se zajisté splnil sen Adéle, která vyhrála a zazpívala si předevšemi s Luckou písničku Může se stát. Jak to dále vypadalo na srazu vám prozradí fotky ve FOTOGALERII a video (od fanoušků) ve VIDEOGALERII. A můžete se těšit na DVDčko :-) Hned, jak bude hotové, tak pošleme info mailem. ;-)

A další fajn stránka, kde je o zábavu postaráno: FANonline.cz :-)<< novější zpráva

starší zpráva >>

© 2003 - 2024 fanklub Lucie Vondráčkové www.luckav.cz | RSS