REAKCE NA VÁNOČNÍ SRAZ | fanklub Lucie Vondráčková

NEJBLIŽŠÍ AKCE

novinky

REAKCE NA VÁNOČNÍ SRAZ - Jak se Vám líbilo na vánočním srazu s Luckou?

REAKCE NA VÁNOČNÍ SRAZ

fanWeb L. V., 27. 12. 2006

Jak se Vám líbilo na vánočním srazu s Luckou?


a.porter.sblog.cz , 17. 12. 2006

Takže 16.12.2006 se od dvou hodin konal sraz s Luckou Vondráčkovou. Jela jsem na něj jak jinak než s Dany, ale málem jsme ho nestihly, protože jsem při couvání z garáře ,,trošku tukla" :-) do sousedky auta, takže jsme měly takové menší (asi dvouhodinové) :-) zdržení. Naštěstí jsme, ale dorazily včas....teda dokonce ještě s předstihem. Samozřejmě jsme si obě dvě zapomněly to registrační číslo :-) Proč mě to nepřekvapuje? Noo říkaly jsme si, že doufáme, že tam nebudou nějací vyhazovači, že by nás tam jako nepustili, ale pak jsme si řekly, že asi nee:-)) Začínaly jsme být pěkně nervozní, jako ne kvůli těm vyhazovačům :-), ale z celé té akce a hlavně z toho, že zase budem vypadat jako profesionální psychopati :-) No dorazily jsme tam teda asi ve čtvrt na dvě, ale já měla hroznej hlad, takže jsme se nejdřív zaregistrovaly a šly vedle do restaurace na jídlo.
Dovnitř, do divadla jsme přišly pár minut po druhé....bylo tam už plno lidí. (cca. 50) Divadílko to bylo vážně maličký. Sedly jsme si na židle do třetí řady a přály jsme si být neviditelný :-) No dobře, trošku to dramatizuju. :-) Viď Dany? :-)) Jirka to uvedl, zhaslo se, na velkém plátně se pustil ten klip z Kliperangu pak začal hrát Vítr a přišla ONA :-) Naše Lucinka :-) se dvěma tanečníkama a zatancovala a zazpívala nám. Jirka ji přivítal, Lucka říkala, že kvůli nám odmítla hrát Morganu i Elišku a pak se začala hrát první soutěž jak známe Lucku. kde nám Jirka s Luckou četli otázky. Pak se pouštělo video jak vznikal FanWeb- moc hezký. A Lucka měla fakt hrozně hezkou řeč - že nám děkuje za podporu a za to, že si píšeme o klipy a písničky, protože by je jinak třeba ani nehrály a že dokud tu budeme, bude tu i ona. Pomalu si přestávám připadat jako psychopat :-)) Pak se hrál Kufr - Lucka napovídala a myslím, že se to fakt povedlo. Pustila se Markytánka - Lucka z ní nespustila oči :-) Pak nám ještě zatancovala a zazpívala Nech mě jít a šlo se na Karaoke. Mimochodem Jirka se zmínil, že pak ještě představí členy Fanklubu, kteří s něčím pomáhají, takže jsem začala docela panikařit a už jsem si představovala dramatické situace, jak budu muset třeba mluvit před celým divadlem. :-) No naštěstí jsem to přežila. :-) Karaoke se moc povedlo. Lucka pomáhala při zapomínání slov, takže si většina s Luckou zazpívala trošičku duet....to bylo fakt moc hezký. Pak ještě autogramiáda a šlo se domů. Celá akce se o hodinu protáhla což bylo úplně super, že tam s náma Lucka zůstala o hodinu dýl....
Jinak celá ta akce byla vážně úplně úžasná....děkuju hlavně Jirkovi s Honzou. Bylo to super naplánovaný. Bála jsem se trochu, aby tam nevznikali žádné trapné momenty, jako, že nikdo nebude už vědět co říkat a tak.,ale bylo to vážně úžasný v takové pohodové a nenucené náladě. Lucka byla úplně úžasná, milá, vtipná prostě nejlepší. ,,Setkala" jsem se s ní už ,,tak nějak" párkrát a vždycky mi přišla úplně úžasná, ale včera byla ještě tak o 100% úžasnější :-)) Noo vypadala, že se jí tam s náma fakt líbí, tak asi proto. :-)) Bylo to mooooc fajn. :-) Díky za úžasnej den!
Vánoční sraz s Luckou se povedl na jedničku!!!

Viky Srpová, 18. 12. 2006

Praha - Tak a máme to za sebou.... Historicky první oficiální setkání fanoušků a zároveň členů našeho Fanwebu s Luckou Vondráčkovou se vydařilo a zaslouží si velkou jedničku s hvězdičkou.
V malém pražském divadle se nás včetně pořadatelů sešlo zhruba šedesát lidí, čímž se zaplnila kapacita opravdu malého pronajatého divadélka. Kromě několika fanoušků, kteří dorazili až ze Slovenska, se v sále objevil také jeden Němec. Pro Lucku bylo velkým potěšením, že sraz nalákal fanoušky nejen ze všech koutů naší země, ale také z ciziny. Program byl velice bohatý. Hned v úvodu Lucka zazpívala a zatančila společně se svými tanečníky na svou pecku Vítr a poté všechny přítomné mile pozdravila. "Jsem moc ráda, že tu mohu být. Protože beze mně ani bez vás by to nešlo. Dokud tu budete vy jako mí fanoušci, budu tu pro vás i já. A moc vám za vše děkuji," řekla v průběhu následujícího povídání Lucka, která během dalšího programu usedla mezi fanoušky do hlediště.
Během odpoledního setkání také proběhla řada soutěží, například o to, jak dobře znají fanoušci Lucku nebo soutěž podle známého televizního Kufru. Nechybělo ani karaoke, kde svým zpěvem přidala do vínku i Lucka. Celý program zakončila autogramiáda a mnohočetné fotografování.
"Myslíme, že sraz fanklubáků splnil očekávání nás všech. Tímto bychom chtěli ještě jednou Lucce za vše poděkovat a zároveň věříme, že se podobná akce uskuteční i příští rok a že nás bude stále víc a víc," řekli organizátoři a zakladatelé Fanwebu Honza a Jirka.
VIANOČNÉ STRETNUTIE FANÚŠIKOV

Lucia Vokálová, 21. 12. 2006

Sobota 19.december. Tento dátum si určite zapätá mnoho fanúšikov a určite aj Lucka. V príjemnej časti Prahy, pod Petřínem, v Malom Nosticovom Divadle, sa v spomenutom dátume zišlo okolo 50 až 60 žudí a spolu s nami aj samotná Lucka. Prišli žudia z rôznych kútov Čiech, ale kilometre nám nestáli v ceste. Prišli sme tiež zo Slovenska, a dokonca nás navštívil aj nemecký fanúšik. Už prvý dojem bol pozitívny, ktorý sa umocnil príchodom Lucky, okolo druhej hodiny poludňajšej. Lucka priniesla so sebou dobrú náladu a dlho sme za ňou neostávali ani my. Malá miestnos, dobrý program vedený moderátorom Jirkom a stále usmiata Lucka pretvárali dojem oficiálneho vystúpenia k príjemnej rodinnej atmosfére. Ako prvá pesnička, prvý hit, odznel Vítr. Lucka a jej tanečníci otvorili program. Po tomto energickom otvorení nás čakala prvá súaž. Tato súaž otestovala naše vedomosti, kto čo vie o Lucke. Nakoniec sme sa od Lucky dozvedeli odpovede, pri ktorých Jirka dokázal dosta z Lucky mnohé historky. Pomaly sme sa priblížili k súaži „Kufr“. Dlho sme ticho nevydržali a pomáhali sme ako sa dalo, a po čase sa pridala aj Lucka. Chvížami sa zdalo, že sa viac smejeme než súažíme, ale šastne súaž súažiaci dohrali. Menšia prezentáciu vzniku fanWebu nás uviedla „do obrazu“. Čes tvorcom týchto stránok a vrelá vďaka :)
Po tejto „prezentačke“ nasledovalo ďalšie vystúpenie. Nech mě jít, v energickom podaní Lucky nás napĺňalo čím ďalej príjemnejším pocitom (ani sme netušili že sa to ešte dá;)
Atmosféra bola naozaj výborná a tak sme sa presunuli k ďalšej súaži. Súaž karaoke otestovala spevácke schopnosti, alebo skôr odvahu „spevákov z publika“. Pesničky staršie i novšie, napríklad Láska na 100 let, Strach, Vítr alebo Bránou zázraku. Speváci boli výborní a za podpory našej a Luckinej, ktorá im občas svojim spevom pomáhala prekona ažšie tóny, sa šastne dospievali až ku koncu. Súažiaci si odniesli Luckin kalendár alebo DVD Kliperang. Kalendár sa dal aj zakúpi a mnohí sme to aj hneď využili ;)
Stretnutie po dvoch hodinách pomaly končilo a s úsmevom sme sa ešte rozprávali. Lucka mala autogramiádu a o fotenie nebola núdza. Lucka meškala na schôdzku a kvôli nám nešla hra do divadla, bolo to od nej vežmi milé a s úsmevom s nami strávila príjemné sobotňajšie popoludnie. Neopakovatežný zážitok, ktorý sa, ako všetci dúfame, ešte zopakuje, aj s novými našimi členmi :) Vežké „Ďakujem“ posielame Lucke, organizátorom a všetkým zúčastnením :)
SRAZ BYL JEDINEČNÝ!!!

Tom Reisík, 27. 12. 2006

Jsem rád, že si kluci dali takovou práci a šli do toho. Uspořádat takový sraz není nic lehkého, je potřeba kolem toho zařídit spousta věcí.
Sraz se mi moc líbil, Lucka byla moc fajn a mám jí čím dál více raději, protože ona nás fanoušky má opravdu ráda, vemte si, která naše zpěvačka by odřekla hned dva muzikály? Bylo to moc fajn odpoledne. Zazněl Vítr a Nech mě jít v podání Lucky. Soutěže Kufr, kvíz a Karaoke. Zazněli písně Vítr, Strach, Bránou Zázraků a Láska na 100let, kterou jsem si mohl zazpívat i já. Za Karaoke bych chtěl všem poděkovat i těm co se nebáli a šli do toho. Já byl z toho docela vyklepanej (přecejenom komu se podaří zpívat před Luckou ) a pak jsem byl moc rád, že jste mě někteří pochválili, moc si toho cením. Výborné bylo i promítání na plátno Kliperang Mix, Markytánka, video jak se vyvíjel Fanweb. Nakonci byla samozřejmě autogramiáda a focení. Lucka měla ze srazu opravdovou radost i z dárků byla velmi potěšena. Doufám, že tohle někdy opět zapakujeme.

VZKAZY

Martina martinapelcova@seznam.cz
Ahojík lidičky, ani nevíte, jak vám závidím sraz, na který jsem se kvůli své dlouhodobé nemoci nemohla dostavi, přitom jsem se na něj tak těšila... Lucku znám osobně už 13let, takže když jsem se dověděla o této možnosti opět jí vidět, byla jsem nadšená!!! Bohužel, nevyšlo to, ale věřím, že to nebyl poslední sraz a brzy se všichni sejdeme. Moc ráda se s váma všema uvidím a poznám vás... Chtěla jsem se zeptat, jak bych mohla získat Kalendář Lucky na bondovský rok 007:O) kam si o něj můžu napsat? V soutěžích na Óčku se mi to nedaří...O( Děkuji za Kliperang je to skvělý. Mějte se všichni moc fajn. Ahojky Martina Frenštát

tazmnec tazmnec@seznam.cz
Dekuju za srazik s Luckou, sice jsme dorazili dyl, ale dorazili. Bylo to moc fajn a me osobne to zlepsilo vanocni naladu. Lucky usmev, elan a chovani k nam me moc potesilo. Takovy zlepseni Vanoc sem nezazil a nezaziju. Bylo roztomily divadilko prvne to vypadalo jako hospoda...doufam ze lucka potom vse stihla co mela jeste v planu. Poznal jsem take fajn lidi s kterymi sme potom prosli cast prahy:)co dodat hodne stesti zdravi a lasky a preju vsem splnene vanocni prani...jiri hradec kralove doufam ze se nekde budou moci stahnout par fotecek ze sraziku:)

Michal mberdar@seznam.cz
Ahoj lidi,když tady čtu,jaký byl skvělý sraz,tak mě mrzí,že jsem nemohl.Ikdyž jsem čerstvý fanda Lucinky,tak i tak jsem se snažil,abych tam byl.Těším se,že něco podobného znovu naplánujete.Jinak nezapomeňte všichni na 26.12.2006 na ČT1 na pohádku Poslední kouzlo.Lucka tam hraje hlavní roli.Mějte se super

PetrR proubal@centrum.cz
Sraz byl upně užasnej .. budu vzpomínat až do dalšího(na kterej pojedu i kdyby ... mno vlastně není nic co by mě zastavilo).Jinak za tu lásku na sto let se fakt omlouvám .)) je to můj 3 nejoblíbenější klip a já prostě v tý chvíli málem nevěděl ani jak se jmenuju .)) radši to nebudu víc rozvádět.Příští rok budu lepší slibuju.)

Lucia
sobota zraz-bolo to uuplne uzasne :D mockrat dakujem za zorganizovanie a dakujem velmi pekne lucke :)bolo to super :)))a hned som si kupila v prahe aj DVDkliperang a to je taaaaaaaaaaaaaak supeer :D a som ztoho taak happy :D este raz dakujem :))

Tomík BoomerangCZ@web.de
Tak já už jsem taky v pracovním procesu :-). Díky za srázek, bylo tu MegaSuper!!!!! Už se těším na další :-)

Katushka
Tak už som opä doma :o) Chcem sa aj ja vám všetkým poďakova za krásne stretnutie - Lucka bola perfektná, program premakaný a atmosfára na nezabudnutie :o) Som rada, ze som vás mohla osobne pozna, aj keď bol zhon a málo času na zoznámenie. Ale ja verím, že príležitostí ešte bude viac... :o)

Petra P.Kominkova@seznam.cz
Ahoj, také moc děkuju za ten sraz. Byl skvělej. Moc se mi na něm líbilo a jestli bude někdy další, určitě pojedu. Myslím, že na tenhle den nikdy nezapomenu, protože to byl nejlepší den v mém životě. Bylo moc super vidět Lucku takhle zblízka zpívat a tancovat, vidět jaká doopravdy je(mimochodem je skvělá, sympatická a moc milá) a prostě to bylo super. Všechny ty soutěže. Také se mi moc líbilo karaoke. Prostě to bylo mooooc super a všem, kteří toto připravili moc děkuju, lepší dárek k Vánocům jsem si přát ani nemohla. A hlavně taky děkuju Lucce, že vůbec přišla. Klidně to totiž mohla odmítnout. Ještě jednou děkuju!!!!

cisi cisi.sisi@seznam.cz
dekuji za super akcicku na ktere jsem mohla poznat lucku jaka je ve skutecnosti super.reisiku tys skvele odspival.fakt to byl uzasnej zazitek dekuji poradatelum.

R.
Ahoj, taky zdravím po srazu. Bylo to fajn setkání. Ještě doma jsem z toho měla trochu obavy, jaké to bude, jací budete vy, ale řekla bych, že to bylo pohodové odpoledne. Účastníci srazu byli různého věku i z různých koutů naší republiky, ze Slovenska a jeden i z Německa,ale ve finále na takových věcech vůbec nezáleželo. Díky za zorganizování takové akce, určitě za tím byla spousta přípravy... Lucka byla milá. :o) Jen fotek mám pomálu, ten můj digitál tohle osvětlení vůbec nebral, buď je to tmavé nebo rozmazané. Až pak ta autogramiáda vyšla dobře. V pátek 22. budou na Nově od 20 hodin dávat film Deník princezny - Lucka tam dabuje hlavní roli.


Tom Reisík
Fakt sraz byl suprovej Lucka je výborná, zajímalo by mě jestli by tohle udělala nějaká naše zpěvačka i proto si jí nejvíc cenním a chtěl bych všem poděkovat při podpoře u Karaoke

Sehy
Souhlasím s Petrou, bylo to super :-) Kdo zaváhal, o HODNĚ přišel... Kdo nemohl, tak snad příště :-)

Petra
Sraz byl úplně nejlepšííí. Moc za něj děkuju!!!!! Čekala jsem, že bude super, ale, že až tak moooc super- to jsem teda nečekala :-)) Fakt díky za skvělej den! Lucka byla skvělá a Jirka s Honzou to fakt perfektně připravili. Až bude čas napíšu podrobněji všechno co se dělo :-))<< novější zpráva

starší zpráva >>

© 2003 - 2024 fanklub Lucie Vondráčkové www.luckav.cz | RSS