vzkaz pro Lucku vondráčkovou vzkazy | fanklub Lucie Vondráčková

NEJBLIŽŠÍ AKCE

vzkazy


Jméno:

E-mail (@):

www link:

Vzkaz:

vyplň konrolní kód:

Lucka Vondráčková LucieVondrackovaOfficial

31. 08. 2013 11:21

Něco končí, něco začíná.
Kluci, cesta s Vaším fanwebem byla radostná a plná dobrodružství. Díky za krásná setkání s fanoušky, za vaši obrovskou podporu, za mapování naší práce a za kamarádský a lidský vyjímčný přístup. Do další etapy vašeho života přeji energii, nápady a úsměv!:) Budu se s vámi těšit zase někdy, někde a na všechny fanoušky fanwebu na mém fb lucievondrackovaofficial.
Díky a přeji hodně štěstí ve všem, do čeho se pustíte!:)
Vaše Lucka


REAGUJEŠ NA:

Kamila

19. 03. 2013 09:52 [reagovat]

Lucce fandim uz od mala a to od doby,kdy jsem jednoho krasneho dne dostala na Vanoce pod stromecek album Rok 2060. A nejvetsi zazitek asi byl ten, kdy lucka po domluve prijela navstivit jedno detske sanatorium.Videli jsme nadseni tech deti jak se na ni tesily,pripravovaly si ruzne prekvapeni.Zkratka jim to vykouzlilo usmev ucha k ucho a pamatku a zazitek na cely zivot :-)

fanWeb L.V.

27. 03. 2013 20:00 [reagovat]

Ahoj Kamčo, díky za hezký vzkaz.. Posíláme CD Oheň a přejeme PLNO DALŠÍCH TAKOVÝCH FAJN ZÁŽITKŮ ;-)

Terezka21

31. 03. 2013 10:30 [reagovat]

Lucince sem začela fandit od jedních mich nejlepších vánoc kdy sem dostala pod stromeček album Fénix to sem byla moc šťastná tak sem ho ukázala mojí nejlepší kamaradce tak sme ho poslouchali a schodli sme se na tom že Lucinka opravdu hrozne hezky zpívá tak sme postupne si zase práli další a další CD a musím říct že když sme smutná že mně písničky od Lucky které si pustím tak mně povzbudí takže Lucka je vlstně takový muj zážitek na celý život. a to bych ti Lucinko chtěla moc poděkovát si fakt super:-):-)

natka

31. 03. 2013 20:18 [reagovat]

ahoj luci moc jse mi líbí tvé písničky tvé oblečení a doplnˇky.Vypadáš vážně krásně.S pozdravem Natka

starší vzkazy >>

© 2003 - 2024 fanklub Lucie Vondráčkové www.luckav.cz | RSS