vánoční písnička Lucie Vondráčková a Petr Kolář Vánoce bílý vzkazy | fanklub Lucie Vondráčková

NEJBLIŽŠÍ AKCE

vzkazy


Jméno:

E-mail (@):

www link:

Vzkaz:

vyplň konrolní kód:

Lucka Vondráčková LucieVondrackovaOfficial

31. 08. 2013 11:21

Něco končí, něco začíná.
Kluci, cesta s Vaším fanwebem byla radostná a plná dobrodružství. Díky za krásná setkání s fanoušky, za vaši obrovskou podporu, za mapování naší práce a za kamarádský a lidský vyjímčný přístup. Do další etapy vašeho života přeji energii, nápady a úsměv!:) Budu se s vámi těšit zase někdy, někde a na všechny fanoušky fanwebu na mém fb lucievondrackovaofficial.
Díky a přeji hodně štěstí ve všem, do čeho se pustíte!:)
Vaše Lucka


REAGUJEŠ NA:

Lenka Michlová

19. 03. 2013 15:18 [reagovat]

Ahoj Lucku mám ráda asi od 7 let.Nevím jistě ale je to hrozně dlouho (ted je mi 12 let)!Muj nejužasnější zážitek je že jsem dostaa myslím v 10 letech pod stromeček na Vánoce podepsanou fotu a obrázek Luckou!♥♥Byl to nejúžasněší zážitek!Sice jsem jí neviděla ale a tak jsem hrozně moc ráda!♥Jinak miluji její písničky (hlavně Kdy vzlátnu já - umím jí nazpaměť) a přeju jí hoooooodně uspěců jak v životě tak ve zpívání a hraní!Opravdu moc děkuji že zpíváš a doufám že budeš zpívat ještě dlouho!MOC TI DĚKUJI!Mám tě hrozně ráda!♥♥♥
P.S.:Lucí jestli todle budeš číst tak pozdravuj ode mě Matýska a Tomáše!:♥:*

fanWeb L.V.

27. 03. 2013 20:05 [reagovat]

Ahoj Leni, Kdy vzlétnu já, se nám taky moc líbí... jinak doufáme, že vyhrané CD Oheň se alespoň trochu přiblíží k tomu 2 roky starému zážitku z Vánoc ;-)

starší vzkazy >>

© 2003 - 2024 fanklub Lucie Vondráčkové www.luckav.cz | RSS