Jak to vypadalo na výletě s Luckou do kočičího útulku? | fanklub Lucie Vondráčková

NEJBLIŽŠÍ AKCE

novinky

Jak to vypadalo na výletě s Luckou do kočičího útulku? - rozdávaly se dárky pro kočky, fanoušky i Lucku! :-)

Jak to vypadalo na výletě s Luckou do kočičího útulku?

fanWeb L. V., fotohrabak.com 23. 11. 2009

rozdávaly se dárky pro kočky, fanoušky i Lucku! :-)S Luckou jsme se v sobotu vydali společnými silami alespoň trochu podpořit pražský kočičí útulek (www.utulekbohnice.cz). I když byl víkend a celkem brzy "ráno" - 11 hodin, tak jsme byli mile překvapení, že se nás sešlo pro tak netradiční výlet tolik (dorazilo přes 80 lidí)!

Překvapení z naší účasti byli nejen v útulku, ale i obyvatelé pražských Bohnic. Takový průvod v sobotu ráno a v čele s naší Luckou asi hned tak nevidí :-)DÁREK PRO ÚTULEK
Protože bychom se všichni do útulku nevešli, tak jsme majitelce útulku paní Šeberové a jejímu kolektivu vyskládali granule, konzervy, stelivo, savo a další potřebné prostředky na hromadu. Bylo pěkné, jak se hromada postupně rozrůstala :-) V útulku z toho měli velkou radost, což nás moc potěšilo :-)

Potom jsme se mohli po skupinkách podívat, jak se dá hezky starat o víc než 100 koček! Kočičí mazlíčci i když nemají své majitele, tak byli moc spokojení. Jsou v čistém prostředí a pokud už mají za sebou dny v karanténě, tak jsou ve volném výběhu v podkroví. Pokud se do útulku také vydáte, tak vás určitě paní Šeberová ráda provede a seznámí vás s osudem každé kočičky. Třeba si také vyberete jako Lucka nějakou kočičku :-)DÁREK PRO LUCKU
Využili jsme příležitosti, že jsme se s Luckou mohli vidět pěkně pohromadě, pro předání našeho společného dárku - KNÍŽKA PLNÁ PŘÁNÍ A VZKAZŮ OD NÁS FANOUŠKŮ, kterou jsme pro Lucku dávali dohromady k jejím narozeninám.

Protože ale nebyla možnost, kde Lucce takto společně dárek předat (nejdříve byla pár měsíců v USA, poté dalších pár měsíců v rekonvalescenci po operaci), tak se na dárek dostalo až nyní. Ale stálo to za to! Chtěli jsme, abyste se předání dárku mohli zúčastnit i vy. Lucku jsme určitě potěšili a sama řekla, že se už těší až si naše vzkazy přečte :-)DÁREK OD LUCKY PRO NÁS :-)
Ale i Lucka si připravila překvapení pro nás! :-) Donesla nám výbornej koláč, kterej byl za chvíli pryč. Každý kdo tam byl, tak si mohl od Lucky vzít novou krásnou velkou fotku. K tomu jsme každému dali jako poděkování za pomoc útulku - zelenou fanwebáckou propisku z limitované edice a kdo chtěl, tak si mohl vzít nové fanwebácké samolepky! Přinesli jsme i rozvrhy hodin, klipové plakáty a otočné kalendáře z archívu.

Lucka měla připravený ještě jeden hodně vzácný a křehký dárek! Předala nám jako poděkování za podporu svoji zlatou desku, kterou sama získala ve čtvrtek za prodej CD Fénix! :-)

Byl to fakticky pěkný výlet! Děkujeme Lucce za prima nápad.. díky všem, co jste dorazili (dokonce dorazilo pár lidí i z Ostravy!) ale i těm, co dorazit nemohli a přesto dokázali poslat krmivo nebo stelivo. Jsme rádi, že jsme společně mohli udělat radost tam, kde to je zapotřebí. A taky bylo fajn, že nám přálo i počasí :-) Díky a těšíme se na další sraz :)

ps: máte-li nějaké fotky ze srazu pošlete nám je. Vybrané fotky pak doplníme do fotogalerie<< novější zpráva

starší zpráva >>

© 2003 - 2024 fanklub Lucie Vondráčkové www.luckav.cz | RSS