kontakt na Lucku Vondráčkovou vzkazy | fanklub Lucie Vondráčková

NEJBLIŽŠÍ AKCE

vzkazy


Jméno:

E-mail (@):

www link:

Vzkaz:

vyplň konrolní kód:

Lucka Vondráčková LucieVondrackovaOfficial

31. 08. 2013 11:21

Něco končí, něco začíná.
Kluci, cesta s Vaším fanwebem byla radostná a plná dobrodružství. Díky za krásná setkání s fanoušky, za vaši obrovskou podporu, za mapování naší práce a za kamarádský a lidský vyjímčný přístup. Do další etapy vašeho života přeji energii, nápady a úsměv!:) Budu se s vámi těšit zase někdy, někde a na všechny fanoušky fanwebu na mém fb lucievondrackovaofficial.
Díky a přeji hodně štěstí ve všem, do čeho se pustíte!:)
Vaše Lucka


REAGUJEŠ NA:

Marie Hobzová

18. 03. 2013 22:56 [reagovat]

Fanynkou Lucky jsem již řadu let, registrovaná ve fan klubu od března 2011, její písničky mám moc ráda, přestože nepatřím do kategorie těch mladých lidiček, jsem v invalidnim důchodu a vlastně již i starobní důchodce, ale písničky od Lucky mně vždy u srdíčka zahřejí, její uměleckou dráhu sleduji již mnoho let. Nemám bohužel žádné zážitky z koncertů vzhledem k mému zdravotnímu stavu (jsem vozíčkářka), ale pro mně tudíž největší zážitek celkově je ten, že mohu být členkou fan klubu, sledovat Lucky uměleckou dráhu, poslouchat její písničky.....a dozvídat se veškeré aktuální dění kolem ní. Moje oblíbená písnička je "Vítr" - ta mně dokáže nabít. Lucka je pro mně andělské zjevení, mám ji moc ráda.

fanWeb L.V.

27. 03. 2013 20:02 [reagovat]

Ahoj Maruš, přejeme plno další energie.. a snad tě CD Oheň taky tak hezky zahřeje u srdíčka jako ostatní Lucčiny desky ;)

starší vzkazy >>

© 2003 - 2024 fanklub Lucie Vondráčkové www.luckav.cz | RSS